Állásajánlat részletei

Értékesítő és termékmenedzser kollégát keresünk - MCS Tanácsadó Kft.

Közzétéve: 2021-04-09
Jelentkezzen be a részletekért

  • Cím:
    Országos
  • Cég:
  • Jogállás:
    Alkalmazotti jogviszony
  • Munkatapasztalat:
    3-5 év tapasztalat
  • Képzettségi szint:
    Érettségi
  • Jelentkezési határidő:
    2021-06-30

Feladatok:

  • forgalmazott gépek, eszközök bemutatása szakemberek, viszonteladók számára,
  • műszaki tanácsadás
  • értékesítési tevékenység ellátása a kitűzött stratégia alapján
  • kapcsolattartás meglévő és kapcsolatteremtés új potenciális partnerekkel
  • ajánlatok, megrendelések összeállítása

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség
  • angol nyelv magabiztos társalgás szintű ismerete
  • stabil számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)
  • B kategóriás jogosítvány
  • teljesítményorientáltság, céltudatosság
  • erős önbizalom, határozott fellépés
  • pozitív életszemlélet, elkötelezettség

Előny, de nem feltétel:

  • műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Budaörs, Budapest környéki lakóhely

Juttatások:

  • 21. századi ipari technológia, prémium minőség
  • támogató, családias, pozitív légkör
  • alkalmazotti jogviszony
  • nettó 350.000-400.000 Ft alapfizetés
  • versenyképes személyi alapbér és teljesítmény után járó féléves bonus etapok.
  • laptop, mobiltelefon, cégautó

Fontos, hogy jó legyen a kommunikációs képességed, agilis és proaktív, talpraesett, precíz és megbízható legyél, továbbá önállóan tudj dolgozni.

A magas szintű problémamegoldó képesség és a csapatmunkára való alkalmasság nálunk alapkövetelmény.

Szükséges végzettség

Információk a munkaadóról

Profi értékesítőket keresünk minőségi megbízóink részére. Bővebben...

Legfrissebb állásajánlatok

Mangó - egyszerű CRM rendszer
Iparág szerint
Kapcsolat
1191 Budapest, Hamvas utca 7-9.