Állásajánlat részletei

Értékesítő (pályázati programokhoz) - Salesgroup

Közzétéve: 2021-04-09
Jelentkezzen be a részletekért

  • Cím:
    Dél-Alföld
  • Cég:
  • Jogállás:
    Alkalmazotti jogviszony
  • Munkatapasztalat:
    3-5 év tapasztalat
  • Képzettségi szint:
    Érettségi
  • Jelentkezési határidő:
    2021-06-30

11 éve működő pályázati tanácsadással foglalkozó cégünkhöz értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Saját céges kapcsolatrendszeren belüli tárgyalások szervezése
  • pályázati programok kiajánlása
  • igények felmérése
  • ajánlatok készítése
  • szerződéskötés

Megfelel az elvárásainknak, ha:

  • élő kapcsoltrendszerrel rendelkezik KKV-k irányába (szolgáltató, gyártó, kereskedő, ipari cégek)
  • eddigi munkája során nagyobb értékű gépek, eszközök vagy szolgáltatások értékesítésével foglalkozott
  • legalább 3 éves B2B értékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • saját gépjárművel rendelkezik

Juttatások:

  • alkalmazotti jogviszony
  • nettó 300.000-350.000 Ft alapfizetés
  • kiemelkedő jutalék
  • költségtérítés
  • céges telefon, laptop

Amennyiben érdekli Önt a munkalehetőségünk, és alkalmasnak érzi magát a pozíció eredményes betöltésére, akkor küldje el részletes szakmai önéletrajzát a cv@sales-group.hu címre.

Információk a munkaadóról

Teljes körű értékesítésfejlesztést biztosítunk: 14 konkrét szolgáltatással segítünk, hogy a cége és üzletkötői többet adjanak el. Bővebben...

Legfrissebb állásajánlatok

Mangó - egyszerű CRM rendszer
Iparág szerint
Kapcsolat
1191 Budapest, Hamvas utca 7-9.